ایوانکا ترامپ بیوگرافی ها زنان آمریکا

دختر غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ تاجری موفق در صنعت مد را بیشتر بشناسید

Ivanka_Trump_7
نویسنده رویا

ایوانکا ترامپ (انگلیسی: Ivanka Trump؛ زادهٔ ۳۰ اکتبر ۱۹۸۱) بیزنسوومن، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است. او به عنوان معاون رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتسابها در سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه‌های امور مستغلات و مدیرت هتل این شرکت است. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است. او دختر غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و مانکن سابق ایوانا ترامپ است.

Ivanka_Trump_7

از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به کارآموز اشاره کرد.

 

Ivanka_Trump_2

زندگی شخصی ایوانکا ترامپ

دین

در سال ۲۰۰۹، پس از تحصیل نزد خاخام الی وینستاک از مکتب راماز ارتدکس مدرن، ترامپ به یهودیت به طور ارتدکس گروید و نام یائل را اختیار کرد.او متعاقباً رژیم غذایی کاشر را رعایت کرده و شبات را به جا می‌آورد، در سال ۲۰۱۵ گفته: من بسیار مراعات کننده [احکام دینی] هستم… این تصمیم بسیار عالی در زندگی برای من بوده است… من واقعاً می‌فهمم که با یهودیت، برای ارتباط خانوادگی برنامه‌ای عالی ایجاد می‌شود. از جمعه تا شنبه ما هیچ کاری جز ارتباط با همدیگر نمی‌کنیم. تماس تلفنی برقرار نمی‌کنیم.

Ivanka_Trump_3

 

ایوانکا که ۳۳ سال دارد خود تاجری موفق در صنعت مد است و برند ایوانکا ترامپ کلکسیون، از آن اوست و خط تولید کیف و کفش و جواهرات خود را نیز دارد او پیش از این به عنوان مدل برای برندهایی همچون ورساچهVersace و تامی هیلفیگرTommy Hilfiger مشغول به کار بوده است. ایوانکا همچنین نویسنده کتابی تحت عنوان کارت ترامپ: موفقیت در کار و زندگی است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. وی همچنین فارغ التحصیل رشته اقتصاد از دانشگاه پنسیلوانیا است.

Ivanka_Trump_5

ایوانکا ترامپ که اکنون به حرفه خانوادگی خود پیوسته، به خاورمیانه چشم دوخته است. شرکت ترامپ مشغول ساخت مجموعه ای اختصاصی با نام بورلی هیلز دبی Beverly Hills of Dubai در پارک ۴۰۰هزار متر مربعی AKOYA است که توسط شرکت املاک DAMAC ساخته شده است. این مجموعه، کلوپ بین المللی پیشرفته گلف ترامپ را نیز در بر می گیرد.

Ivanka_Trump_6

در توقف کوتاه ایوانکا ترامپ در دبی ، با او در مورد کار و برنامه شرکت ترامپ در منطقه گفت و گویی انجام شده است که آن را در زیر می خوانیم:

ممکن است کمی در مورد پروژه املاک ترامپ در دبی و طرحی که برای این پروژه دارید بگویید؟

ایوانکا ترامپ: هدایت طراحی پروژه املاک ترامپ بسیار هیجان انگیز است. این اولین پروژه ما در خاورمیانه است و می خواستم تجربه ای متفاوت از دیگر تجربه هایمان باشد. فکر کردم خوب است زمین گلف را هم بخشی از طراحی ویلاها ببینیم. برای رسیدن به این ایده، فضایی باز را در کنار ساختمان های مسکونی نما شیشه ای ادغام کردیم تا از همه این ساختمان ها امکان دیدن زمین وجود داشته باشد.

Ivanka_Trump_8

همچنین برای ایجاد کنتراست با این نماهای جدید از مواد طبیعی متعدد استفاده خواهیم کرد. نتیجه این کار، فضای لوکسی خواهد بود که با همه فضاهای موجود در دبی متفاوت است.

Ivanka_Trump_4

شما در زمینه املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنید و دیگران را هم به این کار ترغیب کرده اید. آیا این به این دلیل است که پدر شما یکی از بزرگ ترین فعالان این حوزه در آمریکا است؟

من همیشه خاطرات خوبی از زمان هایی دارم که پدر و مادرم در انتهای یک روز کاری به خانه می آمدند و با هیجان در مورد پروژه هایشان صحبت می کردند، و واقعا خیلی سخت بود که در شادی آنها سهیم نشوم. املاک همیشه علاقه من بوده است. اولین کار من، همکاری با تیم سازنده برج جهانی ترامپ در نیویورک بود. من طبیعت قابل لمس این کار را دوست دارم؛ درک، برنامه ریزی و ساخت پروژه ای که بعد از چند سال می توانید نتایج زحمت هایتان را ببینید لذت بخش است.

دیدن افراد زمانی که از اقامتشان در یک هتل یا ساختمان مسکونی راضی هستند و شما برای آن چندین سال زمان صرف کرده اید، خشنود کننده است. کار کردن شانه به شانه پدر و برادرهایم واقعا لذت بخش است؛ به علاوه، تقسیم این حس با همسرم که خود از سرمایه گذاران این حوزه است واقعا فوق العاده است.

Ivanka_Trump_1

درباره نویسنده

رویا

من رویا هستم یک زن ایرانی در نظر دارم آرشیو کاملی از زنان برتر و موفق دنیا را در این سایت گردآوری کنم امیدوارم این کار انگیزه ای باشد برای باورکردن زنان هم نوع من تا در مراحل زندگی شان موفق تر باشند با نظراتتان منو همراهی کنید

1 Comment

  • […] ایوانکا ترامپ (انگلیسی: Ivanka Trump؛ زادهٔ ۳۰ اکتبر ۱۹۸۱) بیزنسوومن، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی است. او به عنوان معاون رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتسابها در سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه‌های امور مستغلات و مدیرت هتل این شرکت است. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است. او دختر غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و مانکن سابق ایوانا ترامپ است. […]

نظرات