پریانکا چوپرا زنان هند

پریانکا چوپرا زن ستاره ای که بخت با او یار است

Priyanka-Chopra-15_www.jigili
نویسنده رویا

دواین جانسون؛ بازیگر، تهیه کننده و از موسسین شرکت Seven Bucks: قبل از اینکه حتی یک بار پریانکا چوپرا را دیده باشم، نام او در سینمای بالیوود شنیده و تحت تاثیر قرار گرفته بودم: او زیبا و با استعداد بود، حدودا در ۵۰ فیلم بازی کرده بود و چندین جایزه به دست آورده بود و بنابراین یک ستاره بزرگ بود. وقتی حول و حوش زمانی که مجموعه Quantico را شروع کرده بود ارتباط پیدا کردیم، خیلی سریع هماهنگ شدیم. او تحرک دارد، جاه طلب است، اعتماد به نفس دارد و می داند هیچ چیز جایگزین سختکوشی نمی شود. ما همیشه این جمله را نقل قول می کنیم که «موفقیت را مثل یک تی شرت بپوش، نه مثل یک لباس رسمی.» و او واقعا این کار را انجام می دهد.

priyanka-Chopra-3

پریانکا چوپرا در سال ۱۹۸۲ بدنیا آمد. پدر او دکتر آشوک چوپرا و مادرش دکتر مادو چوپرا بودند پدر او در ارتش کار می‌کرد و آن‌ها به خاطر شغل پدر مجبور بودند به طور مداوم محل زندگی خود را تغییر دهند و همین باعث شد تا پریانکا با آداب و رسوم قسمت‌های مختلف هند آشنایی کامل داشته باشد.

پریانکا فرزند اول خانواده بود و مادر و پدرش علاقه بسیار زیادی به او داشتند علاوه بر این او فرزند مورد علاقه پدر بزرگ و مادر بزرگ خود بود. پریانکا برادری به نام سیدارت نیز دارد که هفت سال از او کوچکتر است.دختر عموی پریانکا چوپرا به نا پرینیتی چوپرا از بازیگران بالیوود است.

 

 

Priyanka-Chopra-15_www.jigili

پریانکا چوپرا برای فیلم اعتراض ( ۲۰۰۴)Aitraaz برنده بهترین بازیگر نقش منفی از جشنواره فیلم فیر شد. فیلم اعتراض ( ۲۰۰۴)Aitraaz همراه با امریش پوری Amrish Puri بازی کرد که همچنین اخرین بازی امریش پوری Amrish Puri بازیگر برجسته درگذشته هندی بود.

وی در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم‌های دوستانا و فشن ثابت کرد که بهترین بازیگر حال حاضر سینمای هند است.

وی در سال ۲۰۰۸ به خاطر بازی چشمگیرش در فیلم فشن جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از جشنوارهٔ فیم فیر و دیگر جشواره‌های بالیوود دریافت کرد

او همچنین دو آهنگ خوانده است که یکی از آنها به همراهی ویل.آی.ام به نام پاره کردن است و دیگری به همراه پیتبول به نام بیگانه است

New-photos-Priyanka-Chopra-mahstan

اکنون به اندازه کافی خوش شانس هستم که با او در فیلم Baywatch همکاری کنم. دیدن این لحظه که او در بازار آمریکا نفوذ می کند شگفت انگیز است. او این توانایی را دارد که به  مردم القا کند بیشتر کار کنند و دستاورد بیشتری داشته باشند. وقتی از چشم اندازی دور به موفقیت های پریانکا و کارهایی که تاکنون انجام داده، در حال حاضر انجام می دهد و تمایل دارد در آینده انجام دهد نگاه می کنم، متوجه می شوم اثرگذاری او بسیار ارزشمند بوده است.

 

 

priyanka-2

priyanka-8

521114156402484102a

با تشکر دانشنامه تصویری فارسی

درباره نویسنده

رویا

من رویا هستم یک زن ایرانی در نظر دارم آرشیو کاملی از زنان برتر و موفق دنیا را در این سایت گردآوری کنم امیدوارم این کار انگیزه ای باشد برای باورکردن زنان هم نوع من تا در مراحل زندگی شان موفق تر باشند با نظراتتان منو همراهی کنید

نظرات